شرایط و قوانین سایت

روند استرداد وجه:درصورت پذيرش لغو سفارش، مبلغ بدون هيچ گونه كسري عينا به حساب مشتري واريز ميگردد و درصورت تقاضاي ايشان، رسيدانتقال وجه ازطريق پيام رسان هاي مجازي براي طرف حساب ارسال ميگردد.

مدت زمان تحويل: مدت زمان تحويل بستگي به حجم سفارش دارد بدين صورت كه برای سفارش هاي كمتر از ٥ عدد حداقل ٥ روزكاري زمان نیاز دارد. اما براي سفارش های عمده وبيشتر از ٥ عدد، زمان تحویل کالا پس از ثبت سفارش با توافق و هماهنگی طرفين تعيين ميگردد.

روندمرجوعي كالا و نحوه فسخ خدمات: ارائه كالا و خدمات در فروشگاه یو اس تی، دارای الزامات و محدوديت هایی مانند سايز لباس و رنگ مي باشد.

به این صورت كه مشتري می بايست با توجه به رنگ و سایز موجود، انتخاب نمايد. با توجه به شرايط چنانچه كالا و خدمات منطبق بر اطلاعات ارائه شده از طرف مشتري نباشد و يا لباس فروخته شده داراي زدگی و يا پارگی باشد، ضمن عذرخواهی ايرادات مرتفع می گردد و يا با لباس ديگر جايگزين می شود و در صورت درخواست مشتری، كالا مرجوع شده ومبلغ مربوطه مسترد می گردد.

نحوه پرداخت وجه : در وب سایت از طریق درگاه اينترنت بانك و در صورت خرید حضوری داخل دفتر، از طریق دستگاه پوز و يا وجه نقد امکان پذیر می باشد.

شيوه حمل : ازطريق پست، پيك و تحويل حضوری دردفتر.

شايان ذكر می باشد براي حمل پستی و پيك، هزينه ارسال بعهده مشتري ميباشد.

پشتيباني وخدمات پس ازفروش: باتوجه به نوع فعاليت خدمات پس از فروش موضوعيت ندارد.اما پشتيباني از توليد به گونه ای است كه بنا به تقاضای مشتری وظرفيت توليد، كالای انتخاب شده قابل توليد مجدد را دارد، زيرا فروشگاه ust دارای كارگاه توليدی اختصاصي است.

قوانين و مقررات مربوط به رعايت حريم شخصی : با رويكرد قانونی و اخلاقی كليه اطلاعات مشتری محرمانه تلقی شده و بدون كسب اجازه از ایشان، نشر پيدا نمی كند. درمواردی كه طرح و يا مدل انتخابي مشتری پتانسيل تبليغاتی داشته باشد پس اخذ رضايت ايشان با ارسال تصاوير بازنشر می گردد.

نحوه ثبت شكايت مصرف كنندگان : انتقاد مشتری مايه تعالی ما خواهد بود و به همين منظور از طریق سامانه enamad.ir میتوانید شکایت خود را وارد کنید. UST مرکز enamad.ir را به عنوان میانجیگر در جهت حل اختلافات مسالمت آمیز بین کسب وکار الکترونیکی و مصرف کننده آن می‌پذیرد. و یا بصورت تلفنی با شماره های بخش تماس با ما در ساعات ذکر شده تماس بگیرید. شکایات و انتقادات شما ثبت و مورد بررسي قرار می گیرد.

ساعت پاسخ گويی : تلفن دفتر ساعت ١٠ صبح الی ١٩ و همراه ١٢ الی ٢٢، بجز ايام تعطيل وحضوری نيز ١٠ صبح الی ١٩ باهماهنگی قبلی